Eesti koondis püsib nullilainel

Eesti jalgpallikoondis tänavu 5. septembril Gruusia vastu.
Eesti jalgpallikoondis tänavu 5. septembril Gruusia vastu. Foto: Raul Mee

Eesti jalgpallikoondis jätkab UEFA rahvuste liigas nullilainel: kui möödunud laupäev tõi 0:1 allajäämise Gruusiale, siis üleeile tuli Jerevanis 0:2 kaotus Armeenialt. Eesti langes oma alagrupis viimasele kohale.

Teisipäeval Vazgen Sargsjani staadionil publikuta peetud mängu asusid võõrustajad juhtima 43. minutil, kui täpne oli Aleksandre Karapetjan. Eesti väravasuul seisev Karl Jakob Hein suutis teisel poolajal tõrjuda Tigran Barsegjani löögi ja näitas oma taset ka mõni minut hiljem, kuid Wbeimar Angulo Mosquera löödud pallile ta kätt vahele ei saanud. Kauglöök oli täpne, tabas posti sisekülge ja leidis tee väravasse – 2:0.

Ka Eestil tekkis pärast seda väravavõimalus, kui platsile tulnud Konstantin Vassiljev andis täpse söödu Rauno Sappinenile. Paraku läks tema löök tagumisest nurgast mööda.