Suur galerii Tulevik ei suutnud ka seekord Nõmme Kaljule tuult alla teha

Viljandi JK Tulevik võõrustas laupäeva õhtul kell 16 alanud kohtumisel Nõmme Kaljut ning sellega tõmmati Premium-liiga teisele mänguringile rasvane joon alla. Tabelireas viiendal kohal olnud Viljandi JK Tulevik teisel kohal olevat Nõmme Kaljut võita ei suutnud.

Vaheajale mindi tasavägise seisuga 0:0. Mängu teine poolaeg oli märksa sündmusterohkem ja mängu esimese värava lõi Vladõslav Homutov 60. minutil. Seisuga 0:1 ja nõmmekate võiduga kohtumine ka lõppes, aga kuigi Tulevik väga häid võimalusi ei saanud, lahinguta siiski alla ei antud: kaotus oli napp. Mai lõpus kaotas JK Tulevik Kalju vastu tulemusega 0:6.

"Oli keeruline mäng ja jäime Kalju mänguplaaniga hätta," tõdes Tuleviku treener Rait Oja vahetult pärast mängu lõppemist. "Aga usun, et oleme võimelised võitma kõiki vastaseid siin liigas. Keskendume lihtsalt järgmisele mängule!"