Tulevik vandus pealinnas saarlastele alla

Viljandi JK Tulevik trennis.
Viljandi JK Tulevik trennis. Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik taliturniiri kolmas mäng FC Kuressaarega algas kenasti: 11. minutil viis Indrek Ilves meeskonna juhtima. Paraku lubati vastasel juba kaks minutit hiljem otse nurgalöögist viigistada ning algas väravasadu. Tulevik kaotas poolaja 2:4 ja mängu 3:5.

Peatreener Marko Kristal tõdes, et teist kohtumist järjest sai meeskonnale saatuslikuks kehv füüsiline vorm. «Taas jäime füüsiliselt alla. Üsna pikalt sama koosseisuga kokkumängu harjutada saanud Kuressaare mängis tempokalt ja jõuliselt, meie samaga ei vastanud. Samuti oli täna väga palju individuaalset praaki,» rääkis ta, viidates silma kriipinud ohtratele pallikaotustele ja valesöötudele.