Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Pinge pärssis mängukindlust

2 min lugemist
Marko Koks. FOTO: Marko Saarm

Teisipäeval Põlvas Eesti käsipallimeistrivõistluste finaalseeriat alustanud Viljandi HC meeskond pidi võitlusliku kohtumise järel tunnistama tiitlikaitsja Serviti 27:18 paremust.

Tellijale

Kuigi viljandlased olid kogu kohtumise kaotusseisus – poolaeg lõppes 8:15 –, võivad vaid väga optimistlikud Serviti fännid öelda, et mäng oli täielikult võõrustajate kontrolli all. Võrdsete meeskondade tasavägise võitluse kallutas Serviti enda kasuks eelkõige parema pealevisete realiseerimisega. Viljandi meestel läks tavalisest tublisti rohkem pealeviskeid luhta. Hädas olid nad ka pallikaotustega.

Viljandi HC väravavaht Rasmus Ots nentis, et pärast veerandtunnist lahingut kippus mäng murenema. «Tagant, teise värava alt on hea vaadata, mis rünnakul toimub. No ei tulnud enam! Tahtmist oli liiga palju, hakkasime kangutama ja selle pealt eksima,» kõneles ta.