Staierid nautisid sooja jõulujooksu

26. Staieri jõulujooksul oli üle poolesaja osaleja. Kiireim mees Heinar Vaine tegi soolojooksu. Tema järel lõpetanud Ülari Kais (vasakul) ja Raivo Nõmm (paremal) liikusid aga koos ning distantsi esimesel poolel jooksis nende tempos ka Olav Paris.

FOTO: Marko Saarm / Sakala

Vastupidavusalade klubi Staier laupäeval korraldatud 26. jõulujooksust Orikalt Looti võttis osa 52 inimest. Meestest jõudis esimesena finišisse Heinar Vaine ajaga 33.54 ja naistest Sille Puhu ajaga 43.54.

Tellijale

Nagu ütles võistluse eestvedaja, jooksutreener Ants Kuusik, valitsesid esimest korda ürituse ajaloos niisugused ilmaolud, mis võimaldasid mõnel osalejal rajale minna suisa lühikestes pükstes. «Jah, sellist asja pole kunagi olnud. Igatahes väga huvitav,» lausus ta.

Teiste seas jooksu läbinud endine poliitik ja ettevõtja Meelis Atonen märkis, et need on tema lapsepõlverajad ning seetõttu on ta alati püüdnud jõulujooksul kohal olla. «Mina sain täna igatahes väga mõnusa nostalgialaksu. Pealegi olid seekord olud jooksja jaoks eriti soodsad,» rääkis ta.

Tagasi üles