Tulevik teenis Narva vastu viigi

Jüri Jevdokimov Viljandi Tuleviku särgis.
Jüri Jevdokimov Viljandi Tuleviku särgis. Foto: Elmo Riig / Sakala

Laupäeval Eesti jalgpalli meistriliiga viiendas voorus teenis Viljandi Tulevik oma selle hooaja teise viigi, Viljandi ja Narva JK Transi Kohtla-Järvel aset leidnud vastasseis lõppes 1:1 tulemusega.

Ahtme staadionil peetud kohtmist astus Narva meeskond 32. minutil Maksim Basjuki väravast küll juhtima, kuid Tulevikul õnnestus 88. minutil seis Juri Jevdokimovi tabamusest viigistada.

Meistriliiga viienda vooru suurim üllatus sündis FC Kuressaare ja FC Flora mängus, milles mullu esiliigas pallinud saarlased alistasid 1:0 tänavuse hooaja ühe peamisi tiitlipretendendi. Teistes kohtmistes võitis Sillamäe Kalev 3:1 Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka kaotas 8:0 Levadiale.

Pühapäeval peetavas esiliiga viiendas voorus mängib Viljandi Tuleviku teine kell 14 kodusel kunstmuruväljakul Pärnu JK Vaprusega.