FC Viljandi oli neljandas ringis võidukas

Sakala
FC Viljandi alistas karikavõistlustel 3:1 FC Flora duubelmeeskonna
FC Viljandi alistas karikavõistlustel 3:1 FC Flora duubelmeeskonna Foto: Elmo Riig / Sakala

Kolmapäeval võõrustas meistriliigas mängiv FC Viljandi Evald Tipneri nime kandva Eesti jalgpalli karikasarja kaheksandikfinaalis Tallinna FC Flora duublit esiliigast.

FC Viljandi asus mängu 30. minutil Joel Indermitte löögist 1:0 juhtima. Teise poolaja keskel viigistas seisu Raido Leokin, kuid Sander Laht taastas kohe Viljandi eduseisu ja Marten Mütt lõi lõppseisuks 3:1.

Tuleva aasta aprillis peetavates veerandfinaalides osalevad Nõmme JK Kalju, JK Sillamäe Kalev, Pärnu Linnameeskond, Türi JK Ganvix, Tartu JK Tammeka, Narva JK Trans, FC Viljandi ja Tallinna FC Flora.

Vastased loositakse tuleva aasta meistriliiga hooaja avamisel.