Tiitlikaitsja sekkus võiduga kodusesse sarja

Sakala
Viljandi Metalli võrkpallurid.
Viljandi Metalli võrkpallurid. Foto: Elmo Riig

Võrkpallinaiskond Viljandi Metall mängis reedel pealinnas peetud Eesti meistrivõistluste kohtumises kolmes geimis üle Audentese SG / Noortekoondise.

Viljandlannad võitsid esimese geimi veenvalt 25:15. Kahes järgmises olid nende edunumbrid 24:26 ja 23:25.

Seni Eesti ja Soome ühisliigas kaasa teinud Viljandi Metall ja Viimsi SPA osalevad koduste tiitlivõistluste põhiturniiri viimases ringis, kuigi mõlemale on koht poolfinaalis kindlustatud.

Viljandi naiskond alustab reedel Soomes ühisliiga kuue tugevama vahelist finaalturniiri. Veerandfinaalis on tema vastane LiigaEura. Edu korral ootab viljandlannasid päev hiljem poolfinaalis LP Viesti.

Orivesis peetav final six kohamängud on kavandatud pühapäevaks.

Eesti meistrivõistluste kohtumisi jätkab Viljandi Metall 5. veebruaril, kui võõrustab maagümnaasiumi saalis taas Viimsi SPA-d.