Siit kandi mehed võitsid Eesti meistri tiitli ja pronksi

Priscilla Õmblus
Romeo Pikand teenis Eesti meistrivõistlustelt 85cc klassi pronksi.
Romeo Pikand teenis Eesti meistrivõistlustelt 85cc klassi pronksi. Foto: Marko Saarm

Möödunud nädalavahetusel selgusid Tartumaal Lange motokeskuses Eesti motokrossimeistrid. Siit kandi krossisõitjatest teenis Romeo Pikand laupäeval klassis 85cc võistluste kokkuvõttes pronksi, külgkorviga mootorrattal kihutanud Kert Varik võttis aga koos Lari Kunnasega pühapäeval tiitlivõidu.

Viljandi motospordiklubi sõitjal Romeo Pikandil käis finaaletapil äge duell Joosep Pärnaga (Pärnu MC), ent nii esimese kui teise sõidu lõpus ületas ta finišijoone Pärna järel. Finaaletapil teenitud teise kohaga vormistas ta tiitlivõistluste kokkuvõttes 195 punktiga proksmedali. Eesti meistriks tuli 241 punkti kogunud Pärn ja talle järgnes 211 punktiga Tristan Uiga.

Karksi-Nuia juurtega Kert Varik vormistas koos soomlase Lari Kunnasega Eesti külgvankriga mootorrataste krossi meistri tiitli. Foto: Elmo Riig