Triin Loide
, Sakala arvamustoimetaja

JK Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond võõrustas 22. augustil Viljandi kunstmuruväljakul Pärnu Vaprust naiste jalgpalli meistriliiga 11. vooru mängus. Seni koduväljakul kolm võitu reast teeninud ühendnaiskond neljandat võitu siiski ei saanud, kohtumine Pärnu Vaprusega jäi viiki tulemusega 2:2.

Mängu avavärava lõi Vapruse mängija Anastasija Grazõna-Štšerbatšenija mängu neljandal minutil ja seisuga 0:1 mindi ka vaheajale. Mängu 50. minutil vastas sellele Viljandi naiskonna poolt Gerli Israel omapoolse väravaga. 81. minutil said Pärnu mängijad uue värava, lööjaks Liisa Usta. Teise poolaja esimesel lisaminutil viigistas Teisi Toomsalu seisu ja mäng lõppes tulemusega 2:2.