Tulevik sai nädalaga Tallinnast võidu ja kaotuse

Alvar Loog
, toimetaja
Tallinna Legioni vastu tegi väga hea mängu Kaimar Saag, kes andis kaks väravasöötu. Foto: Marko Saarm

Muljet avaldava hooga oma hooaja käima saanud Viljandi Tuleviku jalgpallimeeskond pidas viimase nädala jooksul kaks Premium-liiga kohtumist Tallinnas. Eelmisel reedel oli vastaseks Eesti valitsev meister Flora ja sel teisipäeval liiga uustulnuk Legion. Protokolli kanti vastavalt 0:3 kaotus ja 2:0 võit.

Tallinna FC Flora vastu läks Tulevik kahe võidu ja kaitses tehtud nullimängu pealt ning silmatorkavalt ründava taktikaga. Ehkki Vlasi Sinjavski viis väljakuperemehed 28. minutil juhtima, olid viljandlased paljulubava mängupildi ja korralike väravaürituste toel ilusti konkurentsis kuni 52. minutini, mil Rauno Sappinen Flora edu kahekordistas.