Viljandlased ei suutnud leedulasi pidurdada

Möödunud nädalavahetusel kodus Balti käsipalliliigas kaks Leedu meeskonda vastu võtnud Viljandi HC mängis kolm korralikku poolaega, aga sai siiski kaks kaotust: Kaunase Granitasele kaotas ta 27:29 ja Vilniuse VHC Šviesale 19:34.

Kui Viljandi võistkond laupäeval esimese kohtumise eel soojendust tegi, tekkis pöidlahoidjate seas lootus, et seekord on võimalus Kaunase mehi võita: esimest korda oli platsil rohkem mänguks valmistuvaid mängijaid kui vastastel. Paraku hakkas lootus juba mängu algul kaduma: kodumeeskond ei suutnud esimese kaheksa minutiga ainsatki väravat visata.

Et kaitses seisti korralikult, said vastased vaid kolme väravaga juhtima, kuid seda vahet tagasi mängida ei õnnestunudki. Poolaja kaotas Viljandi 10:13 ja kogu kohtumise 27:29. Kümme minutit enne kohtumise lõppu jõudsid viljandlased korraks ka vastastest ühe värava kaugusele.