Üllatusvõit kindlustas Tulevikule seitsmendat kohta

Olgugi et Viljandi Tuleviku ja Narva Transi kohtumine lükati lumetormi tõttu päeva võrra edasi ning väljak oli üsna libe, suutis Tulevik Transi 4:1 alistada.

FOTO: Elmo Riig

Kevadel vindunud ja suvekuudel pikalt võiduta olnud Tuleviku jalgpallimeeskond leidis õige mineku alles sügisel, ent talve lähenedes näib ta olevat veel paremas vormis. Algul laupäeval toimuma pidanud, ent lumetormi tõttu pühapäevaks nihutatud kodumängus Narva Transi vastu võttis ta mõneti üllatuslikult võimsa 4:1 võidu.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele

Tänavusel hooajal liiga esikolmikult punkte röövinud ning neile meeskondadele napilt, ent siiski kindlalt alla jäänud Trans on endale tabelis taganud neljanda koha, Viljandi esiklubi vajas pühapäevasest kohtumisest hädasti vähemalt viiki, et heidelda seitsmenda koha pärast Tallinna Kaleviga, kes oli päev varem Pärnu vastu võetud võiduga selles arvestuses ühepunktilise edu saavutanud. Ülesanne polnud kerge, sest Tuleviku ja Transi kolm varasemat omavahelist kohtumist olid andnud tulemuseks Transi kolm võitu koguskooriga 12:1.

Tagasi üles