Meeskond astus nelja sekka

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Käsipallimeeskond pääses Eesti karikavõistluste nelja parema meeskonna turniirile, kui mängis veerandfinaalis kahel korral üle Tartu Ülikooli esinduse. Juba täna peavad viljandlased Viimsis meistriliiga kuuenda vooru kohtumist.

Viljandi HC meeskond alustas teisipäeval Eesti käsipallikarikavõistluste veerandfinaali korduskohtumist esiliigast pärit Tartu Ülikooli esindusega üpriski hooletult, ent tänu viimasel veerandtunnil tehtud lõpuspurdile õnnestus tal võtta 30:29 võit ja pääseda nelja tugevama turniirile.

Veerandfinaalseeria kahe mängu kokkuvõttes jäi viljandlaste eduks viis väravat. Kodusaalis asetleidnud avamängus oli nende edu neljaväravaline.

Viljandi HC treener Marko Koks tõdes teisipäevasest kohtumisest kõneldes, et kehva ja eelkõige lohaka alguse põhjusi on mitu.