N, 8.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Folgileht. Kipsis kunstnik ja ootamatult saabunud president

Sakala
Folgileht. Kipsis kunstnik ja ootamatult saabunud president
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Veel on õhku, veel on rohtu, veel on ruumi. 1995. aasta festival toimus 20.–23. juulini. Selle aasta eripära oli, et lisaks muusika kuulamisele ja ise pillimeheks hakkamisele sai pillilaadal pilli osta või parandada lasta.
Veel on õhku, veel on rohtu, veel on ruumi. 1995. aasta festival toimus 20.–23. juulini. Selle aasta eripära oli, et lisaks muusika kuulamisele ja ise pillimeheks hakkamisele sai pillilaadal pilli osta või parandada lasta. Foto: Enn Loit

Viljandi pärimusmuusika festivalist on veerand sajandi jooksul Sakala arhiivi jäänud tuhandeid, kui mitte kümneid tuhandeid fotosid. 

Statistikat pole küll tehtud, kuid kõigi eelduste kohaselt on see üritus jätnud endast maha üldse kõige rohkem fotojäädvustusi. Folk toob kokku karvaseid ja sulelisi, pankuri ja punkari, presidendi ja residendi. Mõned näod on tuttavad kõigile, mõnda ei õnnestunud tuvastadagi.

Märksõnad
Tagasi üles