Sisukord
Paberleht
Postimees

Noored annavad tooni teivashüppes

2 min lugemist
Jaanika Roosimägi tuli Eesti sisemeistriks U-16 klassi teivashüppes. Pilt on tehtud mullu suvel Viljandi staadionil FOTO: Marko Saarm

Nädalavahetusel Tallinnas peetud Eesti A- ja B-klassi sisekergejõustiku meistrivõistlustel läks Viljandimaa noortel kõige edukamalt teivashüppes: nad tõid koju kolm kulda neljast võimalikust.

Tellijale Tellijale

Tütarlaste vanemas rühmas ehk U-18 vanuseklassis oli võidukas Emilia Palgi ja nooremas ehk U-16 klassis Jaanika Roosimägi. Nooremate poiste seas võitis Margus Soosaar. Kõik kolm on Viljandi spordikooli treeneri Leho Estorni õpilased.

Juhendaja sõnul polnud kõrged kohad teivashüppes ootuspärased, aga kindlasti olid need loodetud tulemused. «Minu juhendada on praegu head ja andekad teivashüppajad,» nentis ta ning lisas, et paljudele neist sobib hästi ka tõkkejooks, aga nii mõnelegi polnud seekord võistluste ajagraafik kahe ala sooritamiseks soodne. «Näiteks Emilia Palgi tegi tõkkesprindi eeljooksus viienda tulemuse, aga et olla teivashüppes kullakonkurentsis, tuli tõkkefinaalist loobuda.»

05.06.2020 07.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto