Paberleht
Postimees

Kristo Järve: meil on leedulaste vastu päris head võimalused

2 min lugemist
Kolmapäeval Eesti käsipalli meistrivõistlustel Põlva Serviti alistanud Viljandi HC meeskonnal seisab ülehomme kodusaalis Balti liiga veerandfinaalseerias vastas Leedu valitsev karikavõitja Kaunase Granitas, kellelt ta nädala eest seeria avamängus sai neljaväravalise kaotuse. FOTO: Elmo Riig / Sakala

​Kolmapäeval kodusaalis Eesti meistrivõistlustel juba kolmandat korda valitseva meistri Põlva Serviti maha murdnud Viljandi käsipalluritel pole mahti võidujoovastust nautida, sest juba pühapäeval ootab neid ees võitlus Balti liigas.

Tellijale Tellijale

Üsna kolmapäevase mängu algul haarasid võõrustajad kiirete rünnakutega initsiatiivi ja võitsid poolaja 15:13. Teisel poolajal tõestasid nad pikalt kaotusseisus olles end taas visa võitleja ja ühtse meeskonnana ning jõudsid 20. mänguminutil viigini. Pärast seda kuulus mõõdukas initsiatiiv juba nendele. Pingeline kohtumine lõppes Viljandi HC 29:26 võiduga.

Meeskonna suuremad skooritegijad olid Kristo Voika kaheksa, Ott Varik viie ning Kristo Järve, Robert Lõpp ja Karl Toom nelja väravaga. Serviti poolelt valmistasid viljandlastele enam muret Ardo Puna ja Mario Karuse: Puna kontole kogunes üheksa ja Karuse omale seitse väravat.