Tulevik kerkis tabeliliidriks

Indrek Ilves lõi Tuleviku võidumängus Vändras kaks väravat (kollases särgis).
Indrek Ilves lõi Tuleviku võidumängus Vändras kaks väravat (kollases särgis). Foto: Marko Saarm / Sakala

Neljapäeval alistas Viljandi Tuleviku esindusmeeskond Eesti jalgpallimeistrivõistlustel Tallinnas senise tabeliliidri ning võttis sisse liidrirolli.

Lillekülas peetud esiliiga 13. vooru kohtumises FC Flora U-21 meeskonna 2:0 alistanud Tulevik lõi avavärava juba mängu kuuendal minutil, kui tabav oli Kristen Kähr. Teise ja viimaseks jäänud värava autoriks oli Indrek Ilves vastasseisu 32. minutil.

Teenitud võiduga möödusid viljandlased turniiritabelis valitseva Eesti meistermeeskonna duublekoosseisust ning juhivad nüüd liigat 29 punktiga. FC Flora U-21 jääb neist maha kahe ning seni veel 13. vooru kohtumist pidamata on Tallinna FC Infoneti II viie punkti kaugusel.

Esiliiga liidriks kerkinud viljandlased peavad oma järgmise mängu kodustaadionil 26. mail, kui tema vastane on Tartu FC Santos.