Viljandlanna jõudis näosaate superfinaali

23-aastane Viljandist pärit muusik Eleryn Tiit osales tänavu sügisel alanud teleprojektis "Su nägu kõlab varsti tuttavalt".

FOTO: Videal

Viljandist pärit Eleryn Tiit jõudis teleprojektis "Su nägu kõlab varsti tuttavalt" superfinaali ja pälvis eriauhinna.

Tiit esitas pühapäeva õhtul Alexela kontserdimajas telesaate finaalis 2005. aastal Eurovisioonil Venemaad esindanud Polina Gagarina laulu "A Milion Voices".

Kui peaauhind 10 000 eurot läks Madis Arrole, siis Tiit võitis eriauhinna, olles 180 000 vaatamiskorraga kõige enam vaadatud artist TV3Play veebilehel.

Laupäeval, 14. detsembril ilmus Sakalas Eleryn Tiidust inimeselugu, milles ta tõdes, et näosaade on olnud väga hea kogemus ja talle palju andnud. «Eks see saade olegi tehtud noortele selleks, et nad saaksid mingi tõuke edasi tegutseda. Mina unistan sellest, et saaksin teha kontserte, esitada oma loomingut ja laulda suurele hulgale inimestele, kes tulevadki just mind kuulama. Seda päris oma stiili ma veel natuke otsin, selleni ma veel jõuan,» rääkis ta.

Sel sügisel jõudis TV3 ekraanile näosaate värske formaat, kuhu said kandideerida kõik inimesed, ja kandideerijaid oli üle poole tuhande. Igas saates langes üks osaleja välja ja asemele astus uus.

Pühapäeval õhtul pretendeeris Alexela kontserdimajas üldvõidule kaheksa finalisti. Võitja valiti telefonihääletuse teel.

Tagasi üles