Duubel säästis punkti

Eesti jalgpalli meistrivõistluste kahe tugevama liiga 14. mänguvoorus möödunud nädalavahetusel kaotas Viljandi Tuleviku meistriliiga meeskond koduväljakul 1:2 Narva JK Transile ja klubi esiliiga võistkond tegi Pärnus 1:1 viigi sealse JK Vaprusega.

Laupäeval Viljandi staadionil aset leidnud meistriliiga meeskondade vastasseisus löödi kõik väravad teisel poolajal. Mängu 77. minutil õnnestus Tulevikul küll Andre Frolovi tabamusest viivuks juhtima minna, ent kaks minutit hiljem viigistasid külalised seisu ja kuue minuti pärast vormisid nad Daniil Ratnikovi tabamusest ka mängu lõppseisu 2:1.

Päev hiljem suvepealinna esindusstaadionil kohtunud esiliiga võistkondade Tuleviku II ja Pärnu JK Vapruse hooaja teises vastasseisus sündisid mõlemad tabamused mängu esimesel kolmveerandtunnil. Tuleviku II asus 1:0 juhtima 33. minutil Albert Taari kontole kantud väravast, millele võõrustajad vastasid tabamusega avapoolaja viimasel minutil.

Eeloleval nädalavahetusel Eesti jalgpalli meistri- ja esiliigas rahvuskoondise kohtumiste tõttu mänge ei peeta. Need jätkuvad 13. juunil, mil Tulevik on Tallinnas vastamisi Levadiaga. 14. juunil saab Tuleviku klubi esiliiga meeskond kodulinnas võõrustada Kiviõli Tamme Auto esindust. Eeldatavasti leiab kell 17 algav kohtumine aset juba renoveeritud linnastaadioni muruväljakul.