Õpilased selgitasid parimad murdmaal

Möödunud nädalal selgitasid Viljandimaa õppurid Karksi-Nuia terviserajal endi seast paremaid murdmaajooksus. Võistkondlikus arvestuses teenisid võidukarika Jakobsoni kool, Halliste põhikool ja Viljandi gümnaasium.

Koondtabelis olid maakonna õppeasutused jagatud kolme rühma.

Suurte põhikoolide seas järgnes võitnud Jakobsoni ja teiseks tulnud kesklinna koolile Kitzbergi gümnaasiumi esindus. Väikestest põhikoolidest reastusid Halliste järele Paistu ja Saarepeedi kool ning kuue gümnaasiumi astmes võidu teeninud Viljandi gümnaasiumile järgnesid Kitzbergi ja Abja oma.

Protokoll

Karksi-Nuias peetud maakonna koolide murdmaajooksu karikavõistluste tulemused. Protokollis on ära toodud distantside kuus paremat.

Tüdrukud

IV ja V klassi 500 m: 1. Marta Okas (kesklinna kool) — 1.41,2; 2. Jaanika Roosimägi (Paalalinna kool) — 1.41,7; 3. Greete-Liisa Toom (kesklinna kool) — 1.46,2; 4. Eva Johanna Jürgenson (Jakobsoni kool) — 1.47,7; 5. Hanna Liisa Jaeski (Jakobsoni kool) — 1.49,5; 6. Kelly-Riaana Herman (Võhma gümn) — 1.50,2.

VI ja VII klassi 500 m: 1. Marit Tõnisson (Paalalinna kool) — 1.34,2; 2. Emilla Palgi (Paalalinna kool) — 1.38,1; 3. Birgit Pilk (Kitzbergi gümn) — 1.38,7; 4. Pirkit Stroo (Võhma gümn) — 1.40,2; 5. Getter Kauts (Jakobsoni kool) — 1.41,8; 6. Brigitta Sibrits (Kitzbergi gümn) — 1.45,9.

VI ja VII klassi 1500 m: 1. Rebeca Lotta Aasmäe (Jakobsoni kool) — 5.29,8; 2. Kärt Tambet (kesklinna kool) — 5.33,7; 3. Gerlin Tammoja (Kitzbergi gümn) — 5.36,3; 4. Teesi Tuul (kesklinna kool) — 5.47,3; 5. Geidi Õunap (kesklinna kool) — 6.00,1; 6. Ketter Kärp (Tarvastu gümn) — 6.04,6.

VIII ja IX klassi 500 m: 1. Annika Vendla (Paalalinna kool) — 1.31,5; 2. Šerelin Zverev (Jakobsoni kool) — 1.33,5; 3. Mari Maisla (Tarvastu gümn) — 1.37,9; 4. Marelle Tomp (Jakobsoni kool) — 1.40,8; 5. Greete Leppik (Paistu kool) — 1.44,1; 6. Aule Õun (Kitzbergi gümn) — 1.44,2.

VIII ja IX klassi 2000 m: 1. Merili Sammel (Jakobsoni kool) — 8.30,4; 2. Triin Hüva (kesklinna kool) — 8.35,7; 3. Katrin Kahu (Paistu kool) — 8.41,5; 4. Mari Uha (Saarepeedi kool) — 8.44,5; 5. Kelina Lillemets (kesklinna kool) — 8.46,2; 6. Teevi Tuul (Jakobsoni kool) — 8.54,1.

X—XII klassi 500 m: 1. Berit Hromenkov (Kitzbergi gümn) — 1.30,6; 2. Kristiine Miilen (Viljandi gümn) — 1.36,5; 3. Merili Lellep (Viljandi gümn) — 1.41,9; 4. Birgit Kruuse (Kitzbergi gümn) — 1.42,2; 5. Kadri Rannala (Viljandi gümn) — 1.42,3; 6. Birgit Karu (Abja gümn) — 1.45,3.

X—XII klassi 2000 m: 1. Kätlyn Jürisaar (Kitzbergi gümn) — 8.51,2; 2. Katri Mets (Kitzbergi gümn) — 9.01,3; 3. Gitta Kivilaan (Viljandi gümn) — 9.26,4; 4. Mari-Liis Rikkinen (Abja gümn) — 9.47,9; 5. Kelli Ilisson (Viljandi gümn) — 9.57,7; 6. Grete Almre (Tarvastu gümn) — 10.22,5.

Noormehed

IV ja V klassi 1000 m: 1. Keiro Reva (Halliste kool) — 3.39,5; 2. Sander Truu (Kitzbergi gümn) — 3.43,0; 3. Jako Serg (Kitzbergi gümn) — 3.47,1; 4. Mihkel Lõpp (kesklinna kool) — 3.51,0; 5. Maido Õun (Kitzbergi gümn) — 3.51,5; 6. Karl Rudolf Org (kesklinna kool) — 3.57,4.

VI ja VII klassi 1000 m: 1. Andres Eek (Paistu kool) — 3.24,5; 2. Enn Robert Kinnas (Kitzbergi gümn) — 3.28,7; 3. Karl Erik Heinsoo (kesklinna kool) — 3.29,9; 4. Egon Paala (Tarvastu gümn) — 3.34,3; 5. Ragnar Kondel (Võhma gümn) — 3.35,9; 6. Heiko Teiss (Kitzbergi gümn) — 3.36,5.

VI ja VII klassi 2000 m: 1. Genri Pähnapuu (Tarvastu gümn) — 7.41,5; 2. Ken-Magnus Kohjus (Halliste kool) — 8.02,6; 3. Tauri Lott (Tarvastu gümn) — 8.11,5; 4. Eero Maling (Kitzbergi gümn) — 8.16,9; 5. Kermo Rull (Kitzbergi gümn) — 8.19,5; 6. Rudolf Pärnik (Kitzbergi gümn) — 8.21,2.

VIII ja IX klassi 1000 m: 1. Roger Teor (Jakobsoni kool) — 2.55,5; 2. Silver Kask (Abja gümn) — 3.02,0; 3. Roland Liir (Paalalinna kool) — 3.04,3; 4. Martin Lõiv (kesklinna kool) — 3.07,0; 5. Markus Toom (Jakobsoni kool) — 3.08,7; 6. Romek Tenno (Mõisaküla kool) — 3.15,9.

VIII ja IX klassi 3000 m: 1. Oskar Berggren (Jakobsoni kool) — 9.49,2; 2. Rauno Loit (Jakobsoni kool) — 9.53,9; 3. Romet Ain (Halliste kool) — 10.21,8; 4. Jüri Uha (Saarepeedi kool) — 10.30,7; 5. Mikael Hytonen (kesklinna kool) — 10.39,8; 6. Robin Lymar (Paalalinna kool) — 10.47,8.

X—XII klassi 1000 m: 1. Aleksander Rahnel (Kitzbergi gümn) — 2.47,1; 2. Enari Tõnström (Olustvere TMK) — 2.49,4; 3. Magnus Kase (Kitzbergi gümn) — 2.50,9; 4. Karl Henri Thomson (Viljandi gümn) — 3.02,8; 5. Mats Mikkor (Viljandi gümn) — 3.04,4; 6. Robert Lõpp (Olustvere TMK) — 3.08,0.

X—XII klassi 3000 m: 1. Ott-Jaanus Heile (Viljandi gümn) — 9.39,5; 2. Kermo Basov (Viljandi gümn) — 10.01,3; 3. Riho Markvart (Tarvastu gümn) — 10.12,8; 4. Sten Sõmmer (Kitzbergi gümn) — 10.19,6; 5. Kermo Maiste (Viljandi gümn) — 10.21,1; 6. Priidik Vilumaa (Viljandi gümn) — 10.22,9.

Allikas: Viljandimaa spordiliit

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles