Jooksjad tõid piirilinnast hõbedat

Sakala

Narvas peetud Energiajooksul jagati välja Eesti poolmaratonidistantsi meistrimedalid. Kahes arvestuses pälvisid Viljandi Staieri klubi esindajad hõbedase tunnustuse.

Meesjuunioride arvestuses osutus pärjatuks Heinar Vaine. Viljandimaa jooksumees läbis 21,1-kilomeetrise raja tulemusega 1:15.05. Juunioride seas teenis kulla Dmitri Aristov, kes edestas Vainet ligemale viie minutiga.

Meeste noorsooklassis sai hõbeda Morten Priks, kelle lõpuaeg oli 1:17.46. Selles arvestuses võitnud Kenny Kivikas sai lõpuprotokolli kirja aja 1:12.10.

Eesti meeste poolmaratoni meistriks pärjati Viljar Vallimäe, kes läbis distantsi tunni ja nelja minutiga. Naiste kuld riputati kaela Jekaterina Patjukile.

Viljandimaa klubi Staier jooksjatest oli parim Ülari Kais, kes sai tulemusega 1:14.18 üldarvestuses 21. koha.