Särgid triigitakse peo ajaks helilaineteks

Margus Haav
, toimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
15 aasta jooksul on festivali lavade kaunistamiseks kasutatud palju materjali. Uute kangaste kõrval on käiku läinud korduvkasutatud esemed ja tootmisjäägid. Tänavu saavad kaks lava Kersti Rattuse (vasakul) ja Ave Matsini juhtimisel endale selga kuued, mis on tehtud meeste triiksärkidest.
15 aasta jooksul on festivali lavade kaunistamiseks kasutatud palju materjali. Uute kangaste kõrval on käiku läinud korduvkasutatud esemed ja tootmisjäägid. Tänavu saavad kaks lava Kersti Rattuse (vasakul) ja Ave Matsini juhtimisel endale selga kuued, mis on tehtud meeste triiksärkidest. Foto: Peeter Kümmel / Sakala

Järgmisel nädalal peetava Viljandi pärimusmuusika festivali lavakujunduse tarbeks välja kuulutatud kogumisaktsioon tõi korraldajate rõõmsaks üllatuseks kokku enam kui paarsada meestesärki.

Kuigi esmapilgul võib tunduda, et särgid pole kujunduses just tavalised, leiavad kunstnikud, et see on hoopis üks harilikemaid materjale, mida nad on kasutanud. Varasematel aastatel on käiku läinud nii pudeliplast kui linavilt, kilekotid ja isolatsioonitorud, rääkimata geotekstiilist, mida pannakse teede tugevdamiseks maa alla.

Copy
Tagasi üles