Sakala lauatenniseklubi lõpetas sarja

Oleg Kartuzov
Oleg Kartuzov Foto: Erakogu

Lauatenniseklubi Sakala 25. karikasarja kuues ja ühtlasi viimane etapp mängiti möödunud pühapäeval Viljandi spordikooli auhindadele ning sellest võttis osa 92 inimest.

Finaalis olid vastamisi Läti sportlased Oleg Kartuzov ja Janis Cirulis. 4:1 jäi peale Kartuzov.

Kolmanda koha mängus oli viljandlane Jaanus Allikoja 3:2 üle leedulasest Tonetas Domeikast. Parima veterani auhind kuulus Juris Silinšile Lätist ning parim naismängija oli Olga Kartuzova samuti Lätist.

Klassis P-18 teenis esikoha Algirdas Sriubas (Leedu) ja klassis T-18 Kristiina Seiton (Haapsalu). Klassis P-15 tuli esimeseks Rivo Saaremäe ja klassis T-15 Getter Põru. P-12 grupi parimaks osutus Hanno Randmer.

Lõpule jõudnud seeriavõistluse kuuel etapil osales kokku 234 mängijat. Üldvõidu saavutas Oleg Kartu-zov (Läti), teine oli Dmitri Lett (Haapsalu) ja kolmas Juris Silinš (Läti).

Kokkuvõttes oli edukaim veteran Enn Hallik Pärnust ja parim naismängija Olga Kartuzova Lätist. Viljandi noortest pälvis ainsana oma võistlusklassis esikoha Rivo Saaremäe, kes tegi kaasa grupis P-15.