Rahvas valib kella ja kiikede vahel

Seesam Kindlustuse Viljandi kontori juhataja Kaidi Kirss

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Detsembris avas Seesam Kindlustus Viljandis kontori ning tahab sel puhul teha linnale ligi 50 000 krooni suuruse kingituse.


Viljandi kontori juhataja Kaidi Kirss ütles, et raha soovitakse kulutada viisil, mida linnakodanikud otstarbekaks peavad, ning seepärast korraldatakse rahvaküsitlus.«Oleme linnavalitsusega asja arutanud ning pakume välja kaks varianti,» jätkas ta.Kõne all on Uue tänava äärse Kiigepargi mänguväljaku täiendamine ja Vabaduse platsile linnakella püstitamine.Kirsi sõnul pole kummagi idee täpne kavand veel valmis, vaid see sünnib koostöös linnaplaneerijatega alles siis, kui rahvas on valiku teinud.Eelmisel nädalal alanud rahvaküsitluse vahekokkuvõtteid pole veel tehtud, ent kindlustusselts loodab, et linnarahvas on agar arvamust avaldama.Kõik huvilised saavad oma hääle anda selle kuu lõpuni Selveri kaupluses,  kus on välja pandud hääletussedelid ja -kast.Samuti saab hääletada tööpäeviti Seesami Viljandi


kontoris, mis asub aadressil Arkaadia aed 5. Sinna võib tuua ka Viljandi linnavalitsuse ajalehest välja lõigatud küsitluslehe. Hääletustulemused tehakse teatavaks 9. märtsil.

Tagasi üles