Saada vihje

JUHTKIRI Noortele võiks anda võimaluse

Sakala logo
Sakala logo Foto: Sakala

Suures plaanis on vist võimatu arvata töömaleva kohta midagi muud, kui et see on noorte ja ehk ka nende vanemate seisukohast suurepärane algatus.

Noor saab võimaluse teenida natuke taskuraha, leiab ehk uusi sõprugi ning kindlasti omandab hulga oskusi ja teadmisi, mida tal enne polnud. Lisaks rahale, mis võib olla suureks abiks mõne unistuse täitmisel, saavad noored kirja ka esimesed read oma elukäigukirjeldusse. Tulevikus, kui vaja näiteks ülikooli kõrvalt tööd või praktikakohta otsida, võivad sellised asjad olla määrava tähtsusega. 

Aastast aastasse muutuvad üksnes detailid, näiteks on Wolt ja malevlased praegu vähemalt Viljandis täiesti uus kombinatsioon. On üsna keeruline ennustada, kuidas see kokku hakkab kõlama. Täiesti võimalik, et suurepäraselt, ning kui noored liikluses just ülearu julgeks ei lähe, saavad nad veel hea füüsilise trenni.

Kommentaarid
Tagasi üles