Saada vihje

Viljandimaa suur teetöö läheb maksma 11 miljonit eurot

Copy
Viljandist Rõngusse viivat maanteed on uueks ehitatud 2016. aastast. See foto pärineb 2017. aasta varakevadest, mil töömehed hakkasid Ekseko sigala juurest Holstre poole liikuma.
Viljandist Rõngusse viivat maanteed on uueks ehitatud 2016. aastast. See foto pärineb 2017. aasta varakevadest, mil töömehed hakkasid Ekseko sigala juurest Holstre poole liikuma. Foto: Elmo Riig

Aprillis algab Mustla ja Suislepa vahelisel maanteel suur remont, mis kestab poolteist aastat ning mille käigus ehitatakse 16 kilomeetrit teed ja kaks uut silda.

Sel aastal alustatakse töid korraga kahest otsast, Mustla asula piirist ja Viljandi maakonna piirist ning hakatakse liikuma keskele kokku. Järgmise suve lõpuks saab töö valmis.

Kokku ligi 11 miljonit eurot maksev ehitus algab Mustlast. Ühe esimese tööna on kavas lammutada paisjärve ääres olev Tarvastu sild ning selle asemele rajada uus. Teetööde algusest liigutakse seitsme kuuga viis ja pool kilomeetrit Suislepa poole ja siis  tehakse talvepaus.

Tagasi üles