T, 7.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Purjus mees tuuseldas värskes lillepeenras

Sakala
Purjus mees tuuseldas värskes lillepeenras
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Keskealise joodiku ohvriks langenud lilled olid sellesse paika istutatud alles paar päeva tagasi.
Keskealise joodiku ohvriks langenud lilled olid sellesse paika istutatud alles paar päeva tagasi. Foto: Elmo Riig / Sakala

Eile pärastlõunal tabasid «Sakala» ajakirjanikud toimetuse eest lillepeenrast purjus mehe, kes ropu räuskamise saatel paari päeva eest istutatud taimi mullast välja tõmbas ning kõrge kaarega üle õla lennutas.

Liigtarvitatud vägijook oli keskealise mehe vere nii võimsalt vemmeldama pannud, et ta ise ei paistnud oma tegevusest suurt midagi aru saavat.

Pärast seda, kui pealtnägijad olid märatseja peenrast välja käsutanud ning talle politsei kutsunud, jõudis too ümbruskonna kõnniteedel ja murulappidel veel mitu spiraalikujulist tiiru teha ning Rubiini kinost jäänud platsil avalikult põit tühjendada. Kümmekonna minutiga kohale jõudnud korrakaitsjad said tegelase kätte Tartu tänavalt.

Kõnealuses pargis haljastus- ja heakorratööde eest vastutava osaühingu Kesklinna Pargid töötajad panid joodiku ohvriks langenud lilled õhtupoolikul taas oma kohale kasvama.

Märksõnad
Tagasi üles