Tartu linnamaratonil püstitati nii rajarekord kui isiklikke tippmarke, samuti jagati Eesti meistri tiitleid

13. Tartu linnamaratoni võitis uue rajarekordiga 2:21.55 Karel Hussar.
13. Tartu linnamaratoni võitis uue rajarekordiga 2:21.55 Karel Hussar. Foto: Sille Annuk

Laupäeval joostud 13. Tartu linnamaratoni võitis uue rajarekordi püstitanud Karel Hussar, kes läbis 42,2 kilomeetrit ajaga 2:21.55. Samal ajal peeti poole lühemal võistlusmaal Eesti poolmaratoni meistrivõistlusi, millel Viljandi jooksja Morten Siht tuli pronksile.

13. Tartu linnamaratoni läinud laupäeval võitis uue rajarekordi püstitanud Karel Hussar, kes läbis 42,2 kilomeetrit ajaga 2:21.55. Poole lühemal võistlusmaal peetud Eesti poolmaratoni meistrivõistlustel tuli Viljandi jooksja Morten Siht pronksile.

Välejalad võtsid Tartus mõõtu kolmel distantsil: peale 42,2 ja 21,1 kilomeetri veel 10 kilomeetris.