Viljandi Metall võitis teise finaalkohtumise

Võrkpallinaiskond Viljandi Metall alistas laupäeval Eesti meistrivõistluste finaalseerias teist korda Viimsi SPA ning on ühe võidu kaugusel meistrikullast.

Laupäeval Tallinnas peetud seeria teine kohtumine lõppes viljandlannade 3:1 võiduga. Viimsi naiskond võitis küll esimese geimi 25:20, kuid kolm järgmist geimi kuulusid kindlalt viljandlannadele, kes loovutasid geimides vastasele vastavalt 21, 19 ning 15 punkti.

Mari-Liis Graumann ja Anu Ennok panustasid võitu vastavalt 19 ja 16 punkti, Merilin Salben lisas 12 punkti. Maarja Kerner tõi Viimsi parimana 23 punkti.

Edukorral on Viljandi Metallil võimalus Eesti meistritiitel kindlustada juba pühapäeval Viljandi spordihoones, kui kell 13 algab finaalseeria kolmas kohtumine.