Selgusid maakonna meistrid 10 000 meetri staadionijooksus

Kolmapäeval joosti Viljandi linnastaadionil maakonna meistri medalite nimel 10 000-meetrisel distantsil. Foto: Erakogu

Kolmapäeva õhtul oli Viljandi linnastaadionil vastupidavusalade klubi Staier seeriajooksu viies, viimane etapp ning sari tõmmati kokku hooaja pikima, 10 000 meetri jooksuga, milles selgitati ühtlasi maakonna meistrid. Meestest tuli võitjaks Morten Siht ja naistest Inga Kree.

Olgugi et vihma ei sadanud ja oli üsna soe, lühikese dressi ilm, puhus vali tuul. 10 000 meetri distantsil pani end proovile 14 meest ja kaheksa naist.

Meeste arvestuses tuli Morten Siht meistriks ajaga 31.32,74. Hõbeda teenis Margus Hanni (33.26,51) ja pronksi Joosep Tammemäe (34.16,06). Naiste arvestuses tiili pälvinud Inga Kree võiduaeg oli 42.10,74. Hõbemedali sai Helen Janisoo (45.13,54) ja pronksmedali Silja Mikk (46.27,19).