Marten Raud sõitis Hollandis juunioride maailma esikahekümne hulka

Eelmisel nädalavahetusel Hollandis Kamperweg Heerde krossirajal sõidetud juunioride maailmameistrivõistlustel tuli Viljandimaa motopoiss Marten Raud 17. kohale. Foto: Erakogu

Eelmisel nädalavahetusel peeti Hollandis Kamperweg Heerde krossirajal pika traditsiooniga juunioride maailmameistrivõistlusi. Eesti juunioride koondisse kuuluv Viljandimaa motopoiss Marten Raud sõitis end kõrges konkurentsis finaali ning võib nüüd öelda, et kuulub 85cc masinaklassis maailma 20 parema juuniori sekka.

Juunioride aasta ühel tähtsamail võistlusel Hollandis läks Eesti sõitjatel kokkuvõttes hästi: kahes masinaklassis õnnestus ära tuua pjedestaalikoht, sest 85cc klassis oli Lucas Leok teine ja 65cc klassis Theo Kolts kolmas. 85cc motika käima löönud Marten Raud pääses 101 võistleja seast esmalt 40 finalisti sekka ning kahe sõidu kokkuvõttes teenis 17. koha.

Riikide arvestuses tuli Eesti koondis kokkuvõttes kõrgele, neljandale kohale.