Politsei uurimise järel said siili kiusajatest siili aitajad (1)

Hanna Paal
, Sakala reporter
Copy
"Postitajal oli samuti hea meel, et asjasse selgust saadi," ütles Elerin Tetsmann ning lisas, et tegelikult pole meil siin Viljandis häda midagi – elame koos siilide ja Facebookiga.
"Postitajal oli samuti hea meel, et asjasse selgust saadi," ütles Elerin Tetsmann ning lisas, et tegelikult pole meil siin Viljandis häda midagi – elame koos siilide ja Facebookiga. Foto: Svetlana Aleksejeva

Esmaspäeva hilisõhtul nähti Viljandi Jakobsoni tänaval ühte poissi ja tüdrukut, kel vanust 10–13 aastat, torkimas ja togimas siili.

Lugu jõudis avalikkuse ette Facebooki grupis "Märgatud Viljandis". Jakobsoni tänava elanik, kes oli kuulnud juhtunust teiselt elanikult, kirjutas seal, et lapsed piinasid loomakest. Postitus sai palju vastukaja ning juhtumit hakkas uurima Viljandi veebipolitseinik Elerin Tetsmann.

Ta küsitles elanikke, et välja selgitada, kas tegu on õige infoga, ning sai kinnituse, et Jakobsoni tänava elanikud on siiliperet seal kandis toimetamas näinud. Piirkonnapolitseinik sai täna lõuna ajal teate kahtlustavatest kiusajatest. Lastega vesteldi ja selgus, et nad ei tahtnud siili kiusata, vaid teda hoopis üle tee aidata.

Tagasi üles