Viljandimaa üritused laupäeval, 13. juulil

Copy
"Oskar Luts ehk Laul igavesest õnnest" on mitmetahuline lavastus, mis avab ukse sügavamatele mõtisklustele nii isikliku õnne kui ka ühiskondlike väärtuste üle.
"Oskar Luts ehk Laul igavesest õnnest" on mitmetahuline lavastus, mis avab ukse sügavamatele mõtisklustele nii isikliku õnne kui ka ühiskondlike väärtuste üle. Foto: Kevin Kohjus

TEATER

Tarvastu mõisa tallihoovis kell 20 Temufi «Oskar Luts ehk Laul igavesest õnnest».

ÜRITUSED

Karksi ordulinnuses kell 20 Karksi Kihelkonnapäevad 2024: Selle Suve Pidu.

XXVII Võhma linna päevad ja Kesk-Eesti laat 12.–13. juulil. Kell  9–17 kauplemine Kesk-Eesti laadal ja kell 19–01.30 õhtune kontsertprogramm. Laupäeval, 13. juulil astuvad üles ans Lõõtsavägilased, Alika ja Stefan.

SPORT

Huntaugu mäel kell 11 Discihullude Karikasari 2024.

Viljandi järvel kell 11 sõudmise Eesti meistrivõistlused.

NÄITUSED

Rüki galeriis kuni 28. juulini grupinäitus «Vormumise eeldused». Näituse kuraator on Johannes Luik. Tartu tänav 7c, Viljandi.

Viljandi linnagaleriis 28. augustini Mika ja Matthias Vesalahti näitus «Üheskoos». Tallinna tänav 11/1, Viljandi.

Sakala keskuses 29. augustini kunstnik Kädi Risti maalinäitus «Võlumetsa saladused». Tallinna tänav 5, Viljandi.

Kondase keskus on kogu suve kuni 31. augustini avatud iga päev kella 11–18. Avatud on püsinäitused «Paul Kondase poissmehekorter» ja «Eesti autsaiderkunst Kondase keskuse kogust». 29. septembrini on avatud näitus «Varjatud maailmade avardumine. Ida-Euroopa autsaiderkunst» kümne Ida-Euroopa riigi ajaloolise ja kaasaegse autsaiderkunsti kogudest. Näitus toimub korraga kolmes kohas: Kondase keskuses, Valga muuseumis ja Tartu Ülikooli muuseumis. Pikk tänav 8, Viljandi. 

Viljandi muuseumis 31. augustini Tartu ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia pärandtehnoloogia õppekava metallitöö eriala kuue õppejõu ühisnäitus «Ohustatud liikide kaitseala». 31. augustini Heiki Raudla 75. sünnipäevale pühendatud stendinäitus. Läbi näitusemaja kahe korruse püsinäitus Viljandimaa ajaloost. Laidoneri plats 10, Viljandi.

Viljandi vanas veetornis 30. septembrini Viljandi noormeeste fotonäitus «Nelja kandi pealt».  Laidoneri plats 5c, Viljandi.

Karksi-Nuia kultuurikeskuse sinises saalis 30. juunini Maysoni akrüülmaalide näitus «Valguse kanal». Viljandi maantee 1, Karksi-Nuia.

Abja kultuurimaja esimese korruse fuajees juuni lõpuni Tiia Järvpõllu maalinäitus «Armastus kevades». Pärnu maantee 28, Abja-Paluoja.

Mõisaküla muuseumis 29. juunini fotoderohke stendinäitus «Raudteejaamade saatus». Näituse autor on Eesti vabaõhumuuseumi vanemteadur Heiki Pärdi ja kujundaja Irina Tammis. Rohkem infot telefonil 435 5607. Kesk tänav 4, Mõisaküla.

Heimtali muuseumis 14. septembrini näitus «Üks vägi».

Märksõnad

Tagasi üles