Viljandi laevamudelid tegid Leedus kiiret sõitu

Sakala
Copy
Noorteklassis Eco Expert pälvis esikoha Joonas Mägi ja kolmanda koha Rebeka Rebane.
Noorteklassis Eco Expert pälvis esikoha Joonas Mägi ja kolmanda koha Rebeka Rebane. Foto: Viljandi Laevamudelistide Klubi

15. ja 16. juunil Leedus Panevėžyses peetud Balti kiirusmudelite meistrivõistlustel osalesid ka Viljandi laevamudelisportlased.

Viljandi klubi noortest tuli Joonas Mägi lausa kolmekordseks Balti meistriks: klassides Mini Eco Standard, Mini Eco Expert ja Eco Expert.

Rebeka Rebane võitis klassides Mini Eco Standard ja Eco Expert pronksi. Klassi Mini Eco Expert eelsõitudes näitas ta samuti parimat kiirust ning läks finaalsõidule liidrikohalt. Kahjuks finaalsõit ebaõnnestus ja tuli leppida viienda kohaga.
Täiskasvanute klassis võistelnud Erik Rebane tegi tugevas konkurentsis häid sõite, aga kahjuks  pjedestaalile ei jõudnud. Tema parim tulemus oli Mini Eco Expert klassis, kus Rebeka Rebane esimesena medalist ilma jäi.

Järgmine võistlus peetakse juuli esimesel nädalavahetusel Põhja-Sakala vallas Kõpu tiigil. Siis selgitatakse Balti meistrid sisepõlemismootoriga mudelite kestussõidus.

Tagasi üles