Teetöö ja võimalik saabuv raju segavad Viljandimaal liiklust

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Copy
Teetöö Imavere ja Viljandi vahel kestab õhtuni.
Teetöö Imavere ja Viljandi vahel kestab õhtuni. Foto: Eeva Kaun

Viljandist kuus-seitse kilomeetrit Imavere poole algab kolmapäeva hommikul teetöö, mis hõlmab kuut kilomeetrit ja lõpeb õhtul.

Transpordiamet andis teada, et Imavere–Viljandi–Karksi-Nuia tee Aindu ja Auksi vahelisel lõigul ehk maanteekilomeetritel 37–43 tehakse kella 9–20 remonditöid. Töölõigus on sõidusuund suletud ning võib olla lühiajalisi liiklusseisakuid. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Lisaks hoiatab transpordiamet täna ka võimalikust tugevast sajust põhjustatud keeruliste liiklusolude eest. Prognoosi järgi liigub tugeva saju vöönd täna edelast kirdesse. Maha sadava vihma kogus on orienteerivalt 25–35 millimeetrit, kohati on äikest ja rahet ning tugevaid tuulepuhanguid.

Vihmasajust tingitud halva nähtavuse korral ja vesiliu tekke ohu tõttu palub transpordiamet liiklejatel olla tähelepanelik, vähendada sõidukiirust ning suurendada pikivahet.

Viljandimaal on täna remont veel Põhja-Sakala vallas Põhjaka–Tõrvaaugu–Võhma ja Epra–Kildu teel ning Mulgi vallas Sultsi ja Abja-Paluoja vahel ning Kulla–Pöögle teel. Need tööd lõpevad suve teisel poolel.

Tagasi üles