Viljandi veemotosportlased sõitsid nii Eesti kui Leedu meistrivõistlustel esikolmikusse

Paul Richard Laur (keskel) tuli Eesti meistrivõistluste avaetapil GT-15 klassis esimeseks ja GT-30 klassis kolmandaks. Foto: Erakogu

Viljandi Nord Racing Clubi sõitjale Paul Richard Laurile pühapäeval Eesti ringrajapaatide meistrivõistluste esimesel etapil oma võistlusklassis GT-15 vastast ei olnud. Täiskasvanute klassis GT-30, milles ta debüüdi tegi, pälvis ta kolmanda koha. Klubikaaslane Andres Virumann saavutas samal nädalavahetusel klassis GT-15 esikoha Leedu meistrivõistluste avaetapil.

Eesti meistrivõistluste etapil Tallinnas Harku järvel võeti mõõtu kolmes paadiklassis: GT-15, GT-30, OSY-400. Viimati mainitud klassis selgitati võitja tuulise ilma tõttu ühe sõidu tulemusena, teistes klassides ilm sõite ei seganud.

Klassis GT-15 sai Paul Richard Laur nii esimeses kui teises sõidus teise koha, kolmandas aga võttis ta kindla esikoha, millega vormistas etapivõidu. Teine oli Kevin Sillaots ja kolmas Tristan Koit.