15. vooru punktid jäid Pärnu väljakule

Viljandi Tulevik alistas Tipneri karikasarja avavoorus 2:1 Tallinna FC Zealot Sportingu. Foto: Marit Stepanova

Pühapäeval Pärnu rannastaadionil peetud Eesti jalgpalli esiliiga B 15. mänguvoorus jäi Viljandi Tuleviku esindusmeeskond Pärnu jalgpalliklubile alla. Sellesse nädalasse mahtus aga ka esimene Tipneri karikavõistluste mäng ning selles sarjas edenes Tulevik järgmisse vooru.

Esiliiga B kohtumises alistas Pärnu jalgpalliklubi Viljandi Tuleviku 2:0. Värava said kirja Igor Mohhov 74. minutil realiseeritud penaltist ja Märt Toomsalu 80. mänguminutil.

Nagu ütles Tuleviku peatreener Indrek Ilves kohtumise järel, oli näha, et mängijad olid karikamängust väsinud ning pink hõredavõitu. Head kaitsemängu mängiti tema sõnul 74 minutit ja suudeti tekitada ka kaks suurepärast mänguvõimalust, paraku pall vastaste väravavõrku ei jõudnud. "Nii nagu ikka, tugevam võidab mängu."