Mulgi uudise Mulgi elämuskeskus kutsup sünnipäeväle

Kristi Ilves
, Mulgi uudiste toimetaja
Copy
Mulke seltsi juubelil olli Õisu mõisa pidulisi lauluge terviteme tullu Mulgi segäkuur.
Mulke seltsi juubelil olli Õisu mõisa pidulisi lauluge terviteme tullu Mulgi segäkuur. Foto: Kristi Ilves

Enne suvepuhkusele minekut annavad mulgid teada kolmest tähtpäevast. Sooglemäe elamuskeskus kutsub reedel oma esimesele sünnipäevale, mulkide selts pidas läinud nädalal 90. sünnipäeva ja järgmisel nädalal tähistatakse Taagepera kiriku 350. aastapäeva.

Riidi, 31. mail saap joba aaste sellest, ku mulke maamärk Mulgi elämuskeskus Ala külän Sooglemäe talun valla tetti. Sel puhul kutsup keskus kikki sünnipäeväpidule.

"Tahame pidupäeväl näidäte Sooglemäe talu usseaida ja kõnelde selle kotusse ja laiembelt Mulgi taluõvve lugu," sellät elämuskeskuse juhateje Laanemetsa Ly, kes om ammatin ollu kuu aiga. "Kõnnime müüdä õvve ja saame sellege tuttaves, kulleme, mida kõneleve täädje inimese. Sooglemäe talust tulep kõneleme nuur mulk Liiberi Robin, elämuskeskuse saamise luust pajatep Allilenderi Kaja, oma latseaast Mulgi talun kõnelep kirjamiis Mikita Vladur ja üten Laande Allige lääme Pelli kivi manu laulma ja taluvaimel ande viima. Sünnipäeväkingituses ei ole vaja meile lillipunte ja maiusi tuvva, selle asemel palume soete Fientast üits toetuspilet või esiki mitu."

Tagasi üles