Kaks Viljandi kooli lunastasid pääsme "TV 10 olümpiastardi" üleriigilisse finaali

Nooremate tüdrukute arvestuses sai Viljandi Kesklinna kooli õpilane Lilli-Regina Varik palliviskes 65 võistleja seas tulemusega 48.66 esikoha. Foto: Marko Mumm (Eesti Kergejõustikuliit)

Eelmisel laupäeval oli Kadrioru staadionil kergejõustikusarja "TV 10 olümpiastarti" 53. hooaja neljas etapp, millel selgusid 20 kooli, kes pääsevad üle-eestilisele finaaletapile Jõhvis. Nende seas on Viljandi Jakobsoni ja Kesklinna kool.

Laupäeval Kadrioru staadionil peetud osavõistlusel võttis enam kui 400 noort omavahel mõõtu palliviskes, kettaheites ning 600 ja 1000 meetri jooksus.

Tänavuse hooaja neljandal etapil saavutasid säravaid tulemusi mitme Viljandimaa kooli õpilased ja osa neist jõudis ka esikolmikusse. Nooremate tüdrukute palliviskes sai Lilli-Regina Varik Kesklinna koolist 65 võistleja seas tulemusega 48.66 esikoha. Nooremate poiste arvestuses tuli Jakobsoni kooli õpilane Uku Univer 1000 meetri jooksus teisele kohale, tulemus 3.16,86.