Viljandi HC käsipallimeeskond võttis kindla pronksi

Viljandi HC käsipallimeeskond on Eesti meistrivõistluste pronksmedalist.
Viljandi HC käsipallimeeskond on Eesti meistrivõistluste pronksmedalist. Foto: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit

Kolmapäeva õhtul sai Viljandi HC meeskond Kehras pronksiga pärjatud: Eesti meistrivõistluste kolmanda koha seeria teises mängus võttis ta kindla, 34:26 võidu HC Kehra / Horizon Pulp & Paperi üle.

Mängu avaminutil Aleksander Pertelsoni väravast juhtima läinud Viljandi HC võttis kohe mängu ohjad enda kätte ning sisuliselt domineeris, võites avapoolaja 18:10. Teisel poolajal kärises vahe veelgi suuremaks, Viljandi HC kaitse töötas hästi ja selle arvelt toimis rünnak. Vastaste mäng ei käivitunud ning nad jäid palli väravasse saamisega hätta, kui Rasmus Ots näitas väravasuul väga head kaitsetööd.

Teise poolaja lõpul said võõrustajad vahet küll väiksemaks, ent Viljandi HC oli avapoolajaga jõuliselt eest läinud ning sai 34:26 võiduga pronksmedali.