Viljandi Metalli naiskond jäi veerandfinaali avaseerias Tartu Ülikool/Bigbankile alla

Viljandi Metalli naiskonnal tuli Eesti meistriliiga veerandfinaalseerias Tartu Ülikool/BigBanki 3:0 paremust tunnistada. Foto: Elmo Riig

Kolmapäeva õhtul pidas Viljandi Metalli võrkpallinaiskond Tartu ülikooli spordihoones Eesti meistriliiga veerandfinaalseeria esimese kohtumise Tartu Ülikool/Bigbankiga ning võõrustaja ei loovutanud ainsatki geimi.

Tartu Ülikool/Bigbank alistas Viljandi Metalli geimidega 25:15, 25:19, 25:14. Võitjanaiskonna skoori panustas enim, 13 punkti, Ave Kuusk. Liisbet Pill lisas kümme punkti. Viljandi Metalli skoori eest kandsid enim hoolt Maria Allik üheksa ja Kaisa Rei kuue punktiga.

Põhiturniiril kolmandaks tulnud Tartu Ülikool/Bigbank pani võidule aluse eduka rünnakuga, lüües punktiks 43 protsenti rünnakutest. Viljandlannade rünnakuefektiivsus oli 26 protsenti. Tartu esindus kogus blokis kaheksa ja servil üheksa, Viljandi naiskond mõlemas kolm punkti. Servivigu kogunes mõlemale naiskonnale kaheksa.