Jane Roosimägi jooksis Eesti talvistel meistrivõistlustel hõbedale

Priscilla Õmblus
Viljandi kergejõustikuseltsi Sakala esindav Jane Roosimägi (vasakul) tõi Tallinnas Lasnamäe hallis peetud Eesti meistrivõistlustelt koju naiste 400 meetri jooksu hõbemedali. Foto: Merlyn Lipp (Eesti kergejõustikuliit)

Kergejõustikuseltsi Sakala esindaja Jane Roosimägi naasis läinud nädalavahetusel Tallinnas Lasnamäe hallis peetud Eesti talvistelt täiskasvanute kergejõustiku meistrivõistlustelt hõbemedaliga, olles saanud naiste 400 meetri jooksus kirja aja 57,80.

Kiireimat aega 56,13 näitas sel distantsil Marielle Kleemeier Tallinna Audentese spordiklubist ja pronksi teenis Hedi Andre Tallinna klubist Elite Sport ajaga 58,63.

Naiste kaugushüppes sai Jane Roosimägi tulemusega 5.65 kümnenda koha. Kahel alal jõudis esikümnesse teinegi Sakala seltsi esindaja Marten Roasto: kaugushüppes oli ta tulemusega 6.83 kuues ja teivashüppes tulemusega 4.60 kaheksas. Meeste teivashüppes tuli meistriks uue isikliku rekordi 5.15 püstitanud Karl Kristjan Pohlak. Meeste kaugushüppe võitis Hans-­Christian Hausenberg tulemusega 7.46.