Viljandimaa kiireim lõpetas Tartu maratoni kümnendana: ainult tõukamise rõõm!

Merlin Kuld
, ajakirjanik
Viljandimaa parimana lõpetas Tartu maratoni Martin Nassar, kes startis numbri all 15 ning saavutas 63-kilomeetrisel distantsil üldarvestuses kümnenda koha. Foto: Margus Ansu

50. aastapäeva tähistava Tartu maratoni teine võistluspäev algas täna kell 9 hommikul 63-kilomeetrise distantsi stardiga Otepääl Tehvandi spordikeskuse staadionil. Meeste konkurentsis tegi rajarekordi ja võttis võidu Henri Roos ajaga 2:27.41,7. Viljandimaa kiireim oli Martin Nassar ajaga 2:39.38,5.

Viljandimaa kiireim mees, Martin Nassar lõpetas Tartu suusamaratoni üldarvestuses kümnendana ja oma vanuseklassis M21 oli ta viies lõpetanu.

Martin Nassar startis numbri all 15. Ta ütles pärast maratoni lõpetamist, et kui stardinumbrit saab parandatud, siis on päev alati korda läinud. Nii läks ka täna ja võib tulemusega rahul olla.