Käsipallimeeskond asus veerandfinaali juhtima

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria avakohtumised lõppesid Viljandi HC ja HC Viimsi/Tööriistamarketi võiduga.

Viljandi alistas kodusaalis 34:24 (poolaeg 17:14) SK Tapa. Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Kristo Voika üheksa ja Ott Varik kaheksa ning kaotajatel Aleksander Oganezov seitsme väravaga.

Viimsi/Tööriistamarket sai kodusaalis seisuga 30:30 (poolaeg 16:13) lõppenud kohtumisele järgnenud lisaajal 35:32 jagu Põlvast. Võitjate suurimad skooritegijad olid Tarmo Ulla kümne ja Ego Riener kaheksa ning kaotajatel Ardo Puna üheksa tabamusega.

Kahe võiduni peetavad seeriad jätkuvad järgmisel nädalal, kui Põlva võõrustab 11. aprillil Viimsi/Tööriistamarketit ja Tapa päev hiljem Viljandit.