Algab käsipalli meistriliiga põhiturniiri viimane ring

Viljandi HC alustab Eesti meistriliiga põhiturniiri viimast ringi, kohtudes HC Kehra/Horizon Pulp&Paperiga. Fotol on Viljandi HC väravavaht Rasmus Ots. Foto: Marko Saarm

Eelmisel laupäeval tuli Viljandi HC meeskonnal Eesti käsipalli meistriliiga kohtumises tunnistada võõrustaja Põlva Serviti 30:24 paremust. Põhiturniiril on nüüd mängida viimane ring ning täna õhtul läheb Viljandi Kehra spordihoones vastamisi HC Kehra / Horizon Pulp & Paperiga.

Laupäeval Põlvas peetud kohtumises haaras Serviti juhtpositsiooni ja oli seitsmendaks minutiks 5:2 ette läinud. Edumaa ei püsinud siiski vankumatuna: 10. minutil oli see ühe- ja 15. minutil kaheväravaline, 8:6. Paar minutit hiljem viisid Artūrs Meikšānsi ja Hendrik Varuli värav Serviti 10:6 ette. Kuigi Viljandi jõudis vahepeal taas kahe värava kaugusele viigist, võitis Serviti esimese poolaja 14:10.