Kergejõustiku järelkasvu võistlustelt tuli Viljandisse kaks meistritiitlit

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Sakala kergejõustikuseltsi esindav Jane Roosimägi oli talvistel meistrivõistlustel parim 400 meetri jooksus ning sai teise koha 200 meetri distantsil. Foto: Marko Mumm/Eesti Kergejõustikuliit

Kolme erineva vanusegrupi kergejõustiku sisemeistrivõistlustelt Tallinnas võitsid viljandlased kaks meistritiitlit. Alla 23-aastaste seas võitis Morten Siht 3000 meetri ja Jane Roosimägi 400 meetri jooksu.

Morten Siht jooksis 3000 meetrit ajaga 8.48,27. Samas vanuseklassis hõbedale jäänud sportlast edestas ta seejuures 58 sekundiga. Üleolek kõigist konkurentidest siiski suur ei olnud, sest alla 20-aastaste vanuseklassi võitja kaotas Viljandi klubi VAK Staier esindajale napilt sekundiga.

VAK Staieri jooksja Morten Siht võttis tiitli 3000 meetri jooksus.
VAK Staieri jooksja Morten Siht võttis tiitli 3000 meetri jooksus. Foto: Elmo Riig