Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Viljandi ja Põlva käsipallurid pidasid maha põneva lahingu.
Viljandi ja Põlva käsipallurid pidasid maha põneva lahingu. Foto: Laura Plakso

Viljandi käsipallurid pidid laupäeval tunnistama võõrsil peetud mängus Põlva Serviti 30:24 paremust. Seejuures suutsid põlvakad eduseisu hoida juba mängu algusest.

Skoori avas Põlva meeskonna mängija Tõnis Kase ja kuigi Kristo Voika suutis seisu viigistada, haaras Põlva juhtpositsiooni ja nii juhtisid põlvakad seitsmendaks minutiks 5:2.

Esimesel poolajal oli Viljandi vaatest parimal juhul vahe kaheväravaline, aga viigini ei jõutud. Poolaeg lõppes seisuga 14:10.

Teise poolajal alguses tõid Kristjan Kooviti, Aleksander Pertelsoni ja Hendrik Koksi väravad Viljandi viigist kolme värava kaugusele ning seis oli 13:16. Mõni minut hiljem oli tablool aga 22:16.

Veel 49. minutil üheksa väravaga juhtinud Serviti edu hakkas kahanema, kui Viljandi tegi spurdi, mille tagajärjel oli 54. minutiks seis 28:23 Põlva kasuks. Lähemale enam ei jõutud ja lõpuvile kõlades oli seis 30:24.

Viljandi suurim väravakütt oli Hendrik Koks üheksa väravaga.