Üle 600 inimese on näidanud huvi koguneda sõbrapäeva eel Huntaugu nõlvale

Sigrid Koorep
, ajakirjanik
Copy
Kui mullu moodustasid sõbrapäeva eel Viljandi lauluväljakul südame 104 inimest, siis tänavu oodatakse Huntaugule vähemalt kolm korda rohkem rahvast ning loodetakse, et ehk õnnestub moodustada rekordsüda.
Kui mullu moodustasid sõbrapäeva eel Viljandi lauluväljakul südame 104 inimest, siis tänavu oodatakse Huntaugule vähemalt kolm korda rohkem rahvast ning loodetakse, et ehk õnnestub moodustada rekordsüda. Foto: Marko Saarm

Tuleval pühapäeval jõuab taas kätte hetk, mil tantsukooli JJ-Street eestvedamisel võtavad inimesed mitmes kohas üle Eesti kätest kinni ja moodustavad südame. Hiljem selgub, kuhu koguneb seda ühtehoidmise ja hoolivuse märki tegema kõige suurem hulk rahvast. Viljandis tehakse süda kell 13 Huntaugu nõlval.

Siinseid huvilisi koondaval Facebooki lehel on näha, et südame moodustamise vastu on huvi ilmutanud enam kui 600 inimest. Kui kõik nad pühapäeval kohale tulevad, on JJ-Streeti Viljandi treeneri Erika Kesvatera sõnul lootust, et siin tehakse Eesti kõige suurem süda, püstitatakse rekord ja saadakse endale rändkarikas.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles