Peatreener liigitas suure kaotuse tööõnnetuseks

Egon Valdaru
Laupäeval Aruküla spordihoones peetud Balti liiga kohtumises, mille punktid läksid ka Eesti meistriliiga arvestusse, tuli Viljandi HC-l tunnistada Mistra 36:21 paremust. Foto: Eesti Käsipalliliit (arvi Sirm)

Laupäeval Harjumaal Aruküla spordihoones peetud Balti käsipalliliiga kohtumises, mille punktid läksid ühtlasi Eesti meistriliiga arvestusse, tuli Viljandi HC-l tunnistada Mistra ülekaalukat paremust.

«Täna läks meil kõik valesti, mis valesti minna sai,» nentis mängu järel Viljandi eest kahel korral skoorinud Aleksander Pertelson. «Ei suutnud rünnakul oma olukordi realiseerida ja kaitsesse ei jõudnud tagasi. Meid joosti täiesti üle.»

Mistra haaras kodupubliku ja Viljandist kaasasõitnud vastase fännidehulga ees kohe ohjad ning jõudis pärast Carl-Eric Uibo väravat 11. minutil 6:2 eduseisu. Seepeale võttis Viljandi HC peatreener Marko Koks aja maha, kuid kasu sellest ei olnud: vaheajale minnes näitas tabloo 19:9 vastaste kasuks. Teise poolaja alguses õnnestus mäng taas Mistral. Serhii Orlovskyi realiseeritud karistusviske järel, 40. minutil juhtisid võõrustajad juba 25:12. Viimaks võitsid nad 36:21. Viljandi HC resultatiivseim mängija oli Hendrik Koks 11 väravaga.